ribbon


در سراسر دنیا مبلمان از موارد مهم زندگی میباشند.
صنعت مبلمان به خصوص مبلمان خانگی در دنیا بسیار گسترده شده است.
نکته قابل تعمل در این میان این است که گسترش این صنعت در دنیا و به خصوص ایران با چالش فراوانی روبرو است که یکی از این موارد استاندارد و کیفیت مبلمان ها میباشد.
نانوتک در سال 1378 در شهریور ماه با شروعی متفاوت در عرصه واردات مبلمان از ایتالیا و ترکیه و چین کار خود را شروع کرد و با بینش مدیریت این مجموعه با هدف ارزش آفرینی در تولید ملی و تولید داخلی و با بهره گیری از تجربه سالهای 78 تا 83 اقدام به تولید مبلمان و تحقیق خلاقیت را به اوج رساند و آن راچاشنی محصولات و ابزاره و پرسنل قرار داد تا بتواند از مبلمان به عنوان یک مورد مهم در آرامش زندگی ایرانیان را فراهم اورد..


اکنون نانوتک در کنار شماست مبلمانی با سبک جدید
مبلمانی با 70 درصد متریال خارجی و پارچه های نانو ترکیه ایی و با بهره وری از پرسنل مجرب.


چشم انداز
شرکت نانوتک با قرار گرفتن در سطح اول تولید مبلمان خانگی و برابری با استانداردهای جهانی و در پی تلاش در

برندینگ و فروش محصولات خود در سطح دنیا و کشور عزیزمان میباشد.

اطلاعات کادر فنی
کادر فنی شرکت نانوتک با استفاده از نیروی جوان و با انگیزه و با مدیریت استاد کارهای قدیمی می باشد. این شرکت با تجربه 20 ساله در زمینه فروش و تولید مبلمان با تکیه به تجربه های گذشته و نیروی جوان دید بلند مدتی برای به ارتقا رساندن محصولات این مجموعه را دارا میباشد.
در حال حاضر با تعداد 50 نفر در قسمت تولید و 20 نفر در واحد فروش و 5 نفر در واحد تبلیغات در عرصه رقابت با محصولات خارجی و زمینه سازی برای ایجاد محصولا ت با کیفیت را لحاظ نموده تا مشتریان عزیز هر روز راحت تر از دیروز در استفاده و خرید مبلمان از نانوتک آرامش را احساس کنند.
نانوتک در سال 1378 در شهریور ماه با شروعی متفاوت در عرصه واردات مبلمان از ایتالیا و ترکیه و چین کار خود را شروع کرد و با بینش مدیریت این مجموعه با هدف ارزش آفرینی در تولید ملی و تولید داخلی و با بهره گیری از تجربه سالهای 78 تا 83 اقدام به تولید مبلمان و تحقیق خلاقیت را به اوج رساند و آن راچاشنی محصولات و ابزاره و پرسنل قرار داد تا بتواند از مبلمان به عنوان یک مورد  مهم در آرامش زندگی ایرانیان را فراهم اورد.